درباره ما

درباره ما

عملکرد حرف اول را میزند

شرکت ماشین سازی مگا تریدر تولید کننده انواع دستگاه های خشک کن با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی تولید و راه اندازی خط های صنعتی تولید میوه خشک در ایران و کشور های هم جوار می باشد

ویژگی ها

مشاوره و راهنمایی در زمینه کسب و کار تولید میوه خشک و تاسیس کارگاه
میوه خشک کنی
نصب و راه اندازی رایگان
آموزش رایگان تولید میوه خشک
ضمانت 12ماهه
ده سال خدمات پس از فروش
ارسال رایگان دستگاه به تمامی نقاط کشور
خرید میوه های خشک شده توسط تولید کنندگان

کاتالوگ دستگاه خشک کن میوه

 

محصول

نظرات شما

ما به نظر شما اهمیت می دهیم

طراحی و ساخت

با توجه به اینکه تمامی دستگاه ها بدون نیاز به برون سپاری توسط طراحان مگاتریدر انجام میشود،امکان طراحی وساخت انواع دستگاه ها در ابعاد وقابلیت های مختلف باتوجه به نیاز مشتری امکان پذیر است.

کنترل کیفیت

تمامی دستگاه های ساخته شده در مگاتریدر در هر مرحله از ساخت توسط کارشناسان مگاتریدر تست و کیفیت دستگاه تولید شده بررسی می شود. با طی کردن تمامی این مراحل در ساخت محصول ،دستگاه ساخته شده در مرحله ی پایانی ساخت مورد بررسی مجدد قرار میگیرد ومراحل کارکرد دستگاه تست میشود تا دستگاه ساخته شده دچار کوچک ترین عیب وایرادی نباشد.

ثبت سفارش

مشاوره قبل از خرید به دو صورت تلفنی و حضوری قابل انجام می باشد. امکان بازدید حضوری از خط تولید دستگاه های مربوطه برای مشتری مسیر میباشد. اگر مشتری دارای شرایط خاصی باشد و نیاز به ساخت دستگاهی طبق شرایط مشتری باشد، طراحان کار بلد مگاتریدر با طراحی هوشمندانه ی خود تمامی شرایط مشتری را در نظر میگیرند و دستگاهی مطابق با خواسته ی مشتری میسازند. امکان نصب بصورت جز به جز درکارگاه شما میسر می باشد.

تصویر